Запрошуємо всіх охочих до участі в ХVІІI Генеральній асамблеї громадської організації «Українська асоціація студентів»

Запрошуємо студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяти участь у ХVІІI Генеральній асамблеї громадської організації «Українська асоціація студентів».

Громадська організація «Українська асоціація студентів» – національне об’єднання студентів України, що є членом Європейського союзу студентів (European Students’ Union) – оголошує про проведення ХVIІІ Генеральної асамблеї.

Генеральна асамблея є вищим керівним органом Асоціації, який приймає рішення щодо затвердження Статуту Асоціації, визначення стратегічних напрямів її діяльності, обирає виконавчий комітет Асоціації та здійснює інші повноваження відповідно до Статуту.

Цьогоріч Генеральна асамблея відбудеться дистанційно за допомогою додатку ZOOM 08 жовтня 2022 року о 11:00.

Умови, терміни та переваги участі наведено тут.