Запрошуємо відвідати святкування Китайського Нового року!

Запрошуємо відвідати святкування Китайського Нового року, яке відбудеться 15 лютого о 16.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили.

На заході відбудеться вручення сертифікатів тим, хто склав іспити з китайської мови, презентація роликів про подорож до Китаю, а також на гостей чекатиме концертна програма.

Запрошені гості: ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко, директор Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Вікторович Пронкевич, співдиректор Інституту Конфуція при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Ушинського пан Дін Сінь, а також викладач китайської мови в ЧНУ імені Петра Могили Яу Шан.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77