Запрошуємо відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup BSNU 2019 – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій.

Творцям трьох найцікавіших проектів буде надано грошові винагороди:

1-ше місце – 2500 грн

2-ге місце – 1500 грн

3-тє місце – 1000 грн

Конкурс передбачає розробку і презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін.

Конкурс проходитиме 19 березня 2019 року о 12:00 в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.
У заході можуть брати участь студенти всіх курсів та спеціальностей факультету комп’ютерних наук та інших факультетів університету.
Цінність подібного роду заходів та конкурсів дуже велика, оскільки вони вчать студентів думати, розвиватися, бути корисними, планувати своє майбутнє і організовувати свій час.

До фіналу були відібрані такі стартап-проекти:

1. Thunder drones
  2. Snipper
  3. Touch&Go
  4. HomeMappy
  5. CheckMiracle
  6. Sellingmation
  7. Tasko
  8. Lifer
  9. BSE
  10. Waypple
  11. DOZOOG(Event Finder)
  12. Pinfc
  13. EcoRide
  14. ReadyFood
  15. IntLamp

За результатами оцінювання журі планується влаштувати нагородження переможців.

Проекти оцінюватимуться за такими критеріями:

– Актуальність і соціальна значимість проекту.

– Детальне технічне опрацювання проекту.

– Конкретність, значимість і досяжність результатів проекту.

– Реалістичність і обґрунтованість представленого проекту.

– Економічна ефективність.

– Інвестиційна привабливість проекту.

Чекаємо на відвідувачів нашого конкурсу Startup BSNU 2019 або інвесторів. Вхід вільний.

Контактна особа:

Притула Анастасія

Telegram: +380678686694

моб: +380678686694.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.