Запрошуємо відвідати фестиваль талановитої молоді «Зірки Причорномор’я»!

Уже сьогодні, 14 січня, в актові залі ЧНУ ім. Петра Могили розпочнуться виступи талановитої молоді на фестивалі «Зірки Причорномор’я», який організовує наш університет.

14 січня о 12:00 гості заходу матимуть змогу послухати вокальне мистецтво в різних його інтерпретаціях, адже фестиваль допускає як естрадний, так і джазовий вокал, в яких можуть виступати солісти, дуети, тріо та квартети. Цього разу виступатимуть 25 вокалістів.

У вівторок, 15 січня, о 13:00 на сцені актової зали ЧНУ ім. Петра Могили розпочнеться хореографічне мистецтво юних талантів, які могли обрати для свого виступу такі напрями як стилізація або сучасна обробка народного танцю, сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп) та естрадна хореографія.

Також закликаємо Вас до участі в онлайн-голосуванні на сторінці Медіацентру університету в Інстаграм, де кожен охочий може віддати свій голос за учасника фестивалю «Зірки Причорномор’я», який сподобався йому найбільше, таким чином обравши того, хто отримає приз глядацьких симпатій.

Запрошуємо відвідати заходи та насолодитися виступами талановитої молоді!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.