Запрошуємо відвідати фестиваль талановитої молоді «Зірки Причорномор’я»!

Уже сьогодні, 14 січня, в актові залі ЧНУ ім. Петра Могили розпочнуться виступи талановитої молоді на фестивалі «Зірки Причорномор’я», який організовує наш університет.

14 січня о 12:00 гості заходу матимуть змогу послухати вокальне мистецтво в різних його інтерпретаціях, адже фестиваль допускає як естрадний, так і джазовий вокал, в яких можуть виступати солісти, дуети, тріо та квартети. Цього разу виступатимуть 25 вокалістів.

У вівторок, 15 січня, о 13:00 на сцені актової зали ЧНУ ім. Петра Могили розпочнеться хореографічне мистецтво юних талантів, які могли обрати для свого виступу такі напрями як стилізація або сучасна обробка народного танцю, сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп) та естрадна хореографія.

Також закликаємо Вас до участі в онлайн-голосуванні на сторінці Медіацентру університету в Інстаграм, де кожен охочий може віддати свій голос за учасника фестивалю «Зірки Причорномор’я», який сподобався йому найбільше, таким чином обравши того, хто отримає приз глядацьких симпатій.

Запрошуємо відвідати заходи та насолодитися виступами талановитої молоді!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …