Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік.
Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні.
До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва.

Коли: 7 вересня 2019 року
Де: 8 Причал
О котрій: 12:00

Організатори обіцяють новий формат, та, як завжди, безліч наукових розваг, квестів та експериментів.
У такий спосіб усі охочі можуть ознайомитися з науковими та культурними досягненнями Миколаєва.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики