Запрошуємо відсвяткувати разом з нами День Миколаївської області!

Завтра, 22 вересня, важлива подія –  День Миколаївської області. Ця дата обрана не просто так, адже саме в цей день 1937 року Одеська область була поділена на Одеську та Миколаївську. З того часу відбулось чимало історичних подій, які  сформували сучасний територіальний поділ нашої області.

У зв’язку зі святом у Миколаєві планують святкові заходи, до яких долучиться і наш університет.  ЧНУ ім. Петра Могили візьме участь у виставці-презентації досягнень закладів вищої та професійно-технічної освіти. Адже Могилянка має потужний науковий потенціал та досягнення в різних сферах діяльності. В 2018 році наш університет посів 44 місце серед 200 найкращих навчальних закладів України в щорічному рейтингу ВУЗів ЮНЕСКО «Топ-200 Україна».

Виставка проходитиме завтра, 22 вересня, з 10 до 17 на головній вулиці міста – Соборній. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до свята!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.