Запрошуємо учнів старших класів та студентів до участі у Конкурсі творчих робіт присвячених 65-річчю підписання Римського договору (дедлайн – 14 березня)

Інститут державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв) у рамках реалізації програми ERASMUS+ Жан Моне Модуль 610664-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» запрошує до участі у Конкурсі учнівських та студентських творчих робіт присвячених 65-річчю підписання Римського договору 1957 року як важливого етапу формування Європейського Союзу.

Метою заходу є: поширення інформації про розвиток ЄС серед шкільної та університетської молоді, створення умов для розвитку активної громадянської позиції, успішної соціалізації, творчої самореалізації учнівської молоді.

У конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти (у номінації Найкраща учнівська творча робота) та студенти 1-4 курсу закладів вищої освіти (у номінації Найкраща студентська творча робота). Учасники мають право самостійного вибору теми творчої роботи у межах тематики конкурсу. Автор може представити тільки одну оригінальну творчу роботу. Мова конкурсу – українська.

Конкурс проводиться у лютому-березні 2022 року у два етапи:

• 1-й тур (заочний) – попереднє оцінювання творчих робіт проводиться Експертною радою конкурсу;
  • 2-й тур (очний) – захист творчих робіт. Другий  тур  буде проходити 25 березня 2022 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, вчена рада університету (ауд. 5-106). У випадку несприятливої епідеміологічної ситуації захист буде проведено в онлайн-форматі.   Проїзд учасників власним коштом. Передбачений кава-брейк.

Для участі у Конкурсі необхідно до 14 березня 2022 року надіслати на електронну адресу організаторів (eu.government.chmnu@gmail.com) наступні матеріали:

• творча робота з титульним аркушем, оформлена відповідно до вимог;
  • заява-анкета учасника конкурсу за формою.

Оргкомітет обов’язково підтверджує отримання та прийняття заявки до участі у конкурсі. Результати першого туру конкурсу будуть оголошені 15 березня 2022 року на сайті Конкурсу.

Для участі у другому турі будуть запрошені автори кращих творчих робіт для їх публічної презентації тривалістю не більше 5 хвилин; визначення переможців та процедури нагородження. Залежно від епідеміологічної ситуації другий тур може проходити в онлайн-форматі, про що повідомлять учасникам другого туру.

Нагородження переможців конкурсу Переможці конкурсу, яким присуджено 1, 2, 3 місця в кожній номінації, нагороджуються дипломами Чорноморського національного університету імені Петра Могили та програми Еразмус+ Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції», а також цінними подарунками. Учасники конкурсу відзначаються сертифікатами учасників.

Адреса організаторів конкурсу:

54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, Чорноморський національний університет імені Петра Могили;
електронна адреса: eu.government.chmnu@gmail.com

Більше інформації про конкурс: умови конкурсу, номінації конкурсу, вимоги до творчих робіт в кожній номінації, зразок титульного листа, зразок анкети-заявки знаходяться
на сайті проєкту.