Запрошуємо учнів шкіл взяти участь у творчому конкурсі за темою «Миколаїв – місто рівності»

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.

Роботи мають розкривати погляди учнів на проблеми рівності громадян, толерантності, дискримінації (за віком, статтю, етнічною приналежністю, станом здоров’я тощо).

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії та реалізується ГО «Майстерня добра» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів.

З метою заохочення учнів закладів освіти міста та області до участі у творчому конкурсі три найкращі роботи отримають цінні призи, інші – грамоту учасника.

Роботи просимо надсилати або привозити самостійно до 30 січня 2018 року, за адресою м. Миколаїв, вул. Перша Воєнна, 2 (ауд. 10-103, 10 корпус ЧНУ ім. Петра Могили), телефони для довідок 76-71-80, 76-92-84.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …