Запрошуємо учнів шкіл взяти участь у творчому конкурсі за темою «Миколаїв – місто рівності»

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.

Роботи мають розкривати погляди учнів на проблеми рівності громадян, толерантності, дискримінації (за віком, статтю, етнічною приналежністю, станом здоров’я тощо).

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії та реалізується ГО «Майстерня добра» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів.

З метою заохочення учнів закладів освіти міста та області до участі у творчому конкурсі три найкращі роботи отримають цінні призи, інші – грамоту учасника.

Роботи просимо надсилати або привозити самостійно до 30 січня 2018 року, за адресою м. Миколаїв, вул. Перша Воєнна, 2 (ауд. 10-103, 10 корпус ЧНУ ім. Петра Могили), телефони для довідок 76-71-80, 76-92-84.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”