Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019


Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в 11 класі.

УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Кожен з учасників повинен написати унікальну статтю аналітичного типу на запропоновану тему і оформити реєстраційну заявку на сайті до 8 березня 2020 року.

Члени журі у період з 9 по 11 березня 2020 року проводять аналіз і оцінку робіт усіх кандидатів, в результаті якого обираються 3 найкращі роботи. Авторам потрібно буде презентувати та захистити статті перед всіма журі 15 березня 2020 року в Києві.

Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …