Запрошуємо студенток ЧНУ імені Петра Могили до участі у Всеукраїнському онлайн хакатоні «Hack4Good»

Запрошуємо студенток взяти участь в онлайн хакатоні «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями»! Метою хакатону є підвищення рівня знань дівчат про гендерну рівність та навчання їх дизайн-мисленню, щоб розробити командні проєкти, що спрямовані на залучення представниць жіночої статі до технічних спеціальностей.

Організаторами є CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (ініціатива Дівчата STEM ), Фонд ООН у галузі народонаселення та  UNFPA Ukraine.

Програма заходу, що триватиме три дні, складається з:

–        майстер-класів від експертів(-ок) з ефективних презентацій та пітчингу;

–        сесії з дизайн-мислення та гендерної рівності;

–       роботи в командах над ідеями проєктів, які допоможуть зробити STEM-професії цікавими для дівчат;

–       менторського супроводу команд протягом програми хакатону;

–    нагородження учасниць та допомозі з розробкою та втіленням проєкту в майбутньому. Наприкінці заходу всі учасниці отримають гарні подарунки від організаторів, а команда-переможниця здобуде грант у розмірі 93 000 грн на реалізацію ідеї проєкту до кінця року для зацікавлення дівчат технологіями;

–       знайомства та натхненних розмов з успішними жінками в STEM про майбутню кар’єру.

Хто може взяти участь?

У Хакатоні можуть взяти участь дівчата віком з 16 до 24 років, які є студентками ЗВО та професійно-технічних навчальних закладів, які навчаються на спеціальностях технічного спрямування або є студентками спеціальностей будь-якого іншого спрямування й зацікавлені технологічними сферами та мають мотивацію до участі в онлайн хакатоні.

Як стати учасницею заходу?

–       варто ознайомитися з умовами та правилами участі за посиланням.

–       подати заявку можна тут.

–       на основі заповненої заявки та мотивації до участі буде відібрано 40 учасниць. Результати відбору будуть оголошені на офіційних сторінках ініціативи Дівчата STEM у Facebook та Instagram, а також на офіційному сайті;

–       під час заходу буде сформовано команди з відібраних учасниць.

Коли ?

Хакатон проходить 3-5 листопада 2021 року (три робочих дні) в онлайн форматі на платформі ZOOM.

Фото 2

Студентки факультету комп’ютерних наук Могилянки вже не перший рік беруть участь у подібних хакатонах. Минулого року студентка 3 курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних наук Аліна Гайсюк пройшла відбір, проведений експертним журі. Впродовж трьох днів дівчата-студентки зі всієї України розробляли власні інноваційні рішення, спрямовані на покращення шкільної STEM-освіти та підвищення інтересу школярок до технічних спеціальностей.

А у квітні цього року студенти та викладачі факультету комп’ютерних наук   кафедри комп’ютерної інженерії  у рамках ініціативи   #ДівчатаSTEM  взяли участь у конференції “День дівчат в ІКТ”.

Не зволікаймо!

Дедлайн подачі заявки на участь у хакатоні спливає  25 жовтня!