Запрошуємо студентів-журналістів взяти участь у Школі медіапродакшену онлайн-дебатів

Internews Ukraine запрошує на Школу медіапродакшену онлайн-дебатів, 28-29 серпня у Києві!

Захід підійде для регіональних журналістів, студентів шкіл журналістики та лідерів громадських організацій з усіх регіонів країни.

Учасники:⠀

• разом із фахівцями пройдуть шлях від теоретичних основ створення дебатної програми до реалізації вмінь на практиці,
  • познайомляться з техніками зйомки та онлайн-трансляції, модерування, продюсування, підготовки дебатних програм, а також просування проєктів у соцмережах.

Участь безкоштовна, діє конкурсний відбір. Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму, надіслати професійне CV та записати коротке відео, чому хочете взяти участь у проєкті.

Дедлайн подачі заявок –  17 серпня 23:59.

Додаткова інформація:

067 444 56 80,

044 483 03 72,

souspilnistfoundation@gmail.com.

Школу організовує Фундація Суспільність спільно з ГО Internews Ukraine та за сприяння Детектор медіа.

обкладинка і в текст.jpg