Запрошуємо студентів, практичних психологів та соціальних працівників долучитися до проєкту “Долаючи бар’єри ” (м. Миколаєва, м. Батумі)

У рамках реалізації проєкту “ДОЛАЮЧИ БАР’ЄРИ” для молоді з інвалідністю з м. Миколаєва та м. Батумі (ДЦП, синдром Дауна, аутизм) запрошуємо практичних психологів та соціальних працівників, а також студентів цих спеціальностей стати волонтерами проєкту.

Проєкт реалізується ГО “Майстерня добра” на базі ЧНУ ім. П.Могили

Реєстрація за посиланням.

Підготовка стартує зі спільного перегляду та обговорення фільму “Особливі” наступного тижня.

*Дата проведення буде обговорена з волонтерами або повідомлена після реєстрації

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).