Запрошуємо студентів НН ІПО взяти участь в опитуванні про якість освітніх послуг

Шановні студенти НН ІПО! Нам дуже важлива Ваша думка! Просимо заповнити анкету за посиланням.

Проведення опитування має на меті з’ясування шляхів підвищення якості освітніх послуг, які надаються ЧНУ імені Петра Могили. Ваші думки і відповіді особливо цінні для оцінки ситуації. Уважно прочитайте питання та дайте відповіді на них. Анкета анонімна, усі дані будуть використані в узагальненому вигляді.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77