Запрошуємо студентів-магістрів на чергову практичну онлайн-зустріч з Інною Гресь

Запрошуємо студентів-магістрів юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чергову практичну онлайн-зустріч зі стейхолдером, менторкою юридичної клініки «Veritas» Інною Гресь.

Тема – «Особливості реалізації правового статусу митного брокера».

Коли? – 02 жовтня 2023 року.

Початок о 18:00 за Київським часом.

Де?Zoom

Захід відбудеться в рамках вивчення навчальної дисципліни «Митне право» (викладач – кандидат юридичних наук, доцент Олена Каплій).

Трохи про спікеру: Інна Гресь є юрисконсультом ТОВ «Елікатний смак» та за сумісництвом менеджер ЗЕД, адвокат з сімейного права, декларант та агент з митного оформлення, членкиня асоціації правників України, членкиня асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», членкиня платформи «Адвокат народу».