Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у соціальній програмі Scholarship


SCHOLARSHIPце унікальний і перспективний соціальний проект, метою розробки якого є допомога студентам – майбутнім молодим фахівцям різних галузей виробництва.

Талант, цілеспрямованість і бажання розвиватися у молодих людей можуть стати для них чудовим шансом отримати необхідну для оплати навчання суму.

Можливість освоїти нове захоплююче заняття і отримати базу для розвитку і вдосконалення навичок і здібностей – це перша сходинка для побудови успішної кар’єри, реалізації поставлених цілей і виконання заповітної мрії.

Програма допомоги Scholarship досить популярна у світі. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

Участь повністю безкоштовна.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …