Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у соціальній програмі Scholarship

SCHOLARSHIPце унікальний і перспективний соціальний проект, метою розробки якого є допомога студентам – майбутнім молодим фахівцям різних галузей виробництва.

Талант, цілеспрямованість і бажання розвиватися у молодих людей можуть стати для них чудовим шансом отримати необхідну для оплати навчання суму.

Можливість освоїти нове захоплююче заняття і отримати базу для розвитку і вдосконалення навичок і здібностей – це перша сходинка для побудови успішної кар’єри, реалізації поставлених цілей і виконання заповітної мрії.

Програма допомоги Scholarship досить популярна у світі. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

Участь повністю безкоштовна.