Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у соціальній програмі Scholarship


SCHOLARSHIPце унікальний і перспективний соціальний проект, метою розробки якого є допомога студентам – майбутнім молодим фахівцям різних галузей виробництва.

Талант, цілеспрямованість і бажання розвиватися у молодих людей можуть стати для них чудовим шансом отримати необхідну для оплати навчання суму.

Можливість освоїти нове захоплююче заняття і отримати базу для розвитку і вдосконалення навичок і здібностей – це перша сходинка для побудови успішної кар’єри, реалізації поставлених цілей і виконання заповітної мрії.

Програма допомоги Scholarship досить популярна у світі. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

Участь повністю безкоштовна.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …