У цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей уже постраждало від рук ворога.

У зв’язку з цим висловлюємо бажання потурбуватися про наступне покоління нашої держави та надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об’єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 2 номінації:

18 000 грн. – за посиланням  (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events )

25 000 грн. – за посиланням (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.

Про проєкт
Команда проєкту