Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у конкурсі з творчого перекладу

До уваги студентів ЧНУ імені Петра Могили!

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі з творчого перекладу, який присвячений Міжнародному дню поезії 21 березня 2019 року.

Ваші роботи перевірятимуться професійними перекладачами! Перевірте свої сили у перекладі зарубіжної поезії!

Для участі у конкурсі пишіть на електронну адресу:  chernovadolceyuliia@gmail.com .

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …