Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у конкурсі з творчого перекладу

До уваги студентів ЧНУ імені Петра Могили!

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі з творчого перекладу, який присвячений Міжнародному дню поезії 21 березня 2019 року.

Ваші роботи перевірятимуться професійними перекладачами! Перевірте свої сили у перекладі зарубіжної поезії!

Для участі у конкурсі пишіть на електронну адресу:  chernovadolceyuliia@gmail.com .

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.