Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у другому етапі національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Триватиме конкурс з 13 по 19 листопада 2023 року.

Організаторами є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України.

Серед заходів, що плануються провести, є круглі столи, міжнародна науково-практична конференція, семінари-практикуми, єдиний національний урок у закладах освіти тощо.

У рамках ініціатив, покликаних популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед молоді, у травні 2023 року в Україні стартував вже VI Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках проєкту «Безпечна країна», організаторами якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України, а також навчання для педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі.

У цьому році на конкурс організаторами винесено такі теми:

• молодь за безпеку дорожнього руху – безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;
  • безпека життєдіяльності: знаємо та діємо – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим;
  • моя безпечна країна: майбутнє – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього.

Прийом робіт триватиме до 16 жовтня 2023 року за поштою: t.bezpeka2018@gmail.com.

З вимогами та Положенням Конкурсу можна ознайомити на сайті Фонду.