Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили до участі в конкурсі студентських робіт «Design and Modelling BSNU 2022»

Запрошуємо студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили до участі в конкурсі студентських робіт «Design and Modelling BSNU 2022», що присвячений 31-ій річниці Незалежності України.

Це перший конкурс із дизайну та 3D-моделювання, який проводить факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили!

Кожен охочий може проявити себе в різних напрямках дизайну та комп’ютерної графіки.

Що треба робити?

• будувати користувацькі інтерфейси програмного забезпечення або комп’ютеризованих пристроїв, орієнтуючись на зовнішній вигляд та стиль;
  • розробляти дизайни інтерфейсів, зрозумілих та зручних у використанні;
  • створювати дизайни 3D-локацій для комп’ютерних ігор;
  • завантажувати власні проєкти інтер’єрів та екстер’єрів, демонструючи свої навички моделювання;
  • презентуйте 3D-моделі інженерних проєктів: роботів, автомобілів, літаків та інших інженерних об’єктів.

Для участі реєструйтеся за посиланням.

Напрямки студентських робіт для участі в конкурсі:

• 3D design;
  • 3D modelling;
  • UI design;
  • UX design;
  • 2D art;
  • Motion design.

Для участі підписуйтесь на канал , де будуть публікуватися новини щодо проведення конкурсу. Ніяких обмежень у використанні цифрових графічних інструментів та середовищ моделювання.

У разі виникнення питань, звертатися до Олександри Данилової.