Запрошуємо студентів ЧНУ імені Петра Могили до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Запрошуємо креативних та талановитих студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді», який проводиться з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення України, створення умов для її творчого зростання.

До пріоритетних напрямків Конкурсу належать:

• зміцнення національної єдності;
  • консолідація українського суспільства;
  • відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу;
  • національно-патріотичне виховання молоді;
  • суспільний діалог задля національної ідентичності;
  • героїчне протистояння Українського народу;
  • свобода світогляду, віросповідання та капеланство;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються: студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інші зацікавлені особи.

Конкурс проходить з 10 жовтня 2022 по 22 січня 2023.
Прийом конкурсних робіт забезпечується до 06 січня 2023.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 18 січня 2023.

Оголошення переможців – 22 січня 2023.

Конкурсні роботи разом із заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net ), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Додаткова інформація:

www.facebook.com/institute2015