Запрошуємо старшокласників на тренінгові заняття Школи юних бізнесменів ЧНУ імені Петра Могили

Лідер – це людина з активною життєвою позицією. Це людина, яка рухається вперед, ставить цілі і їх досягає, вміє брати на себе відповідальність, і має чимало позитивних характеристик. Абсолютно логічно, що всі успішні люди – це лідери.

Лідерство може бути вродженим від природи, а можна цю навичку і напрацювати, натренувати. Прекрасним рішенням стане формування лідерських якостей вже в шкільному віці. Канікули чудовий час для цього.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує старшокласників на низку тренінгів з лідерства і тайм-менеджменту, особистісного розвитку та профорієнтації.

Під час шкільних канікул ми пропонуємо школярам 2 окремих тренінги:

• з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок;
  • з лідерства та тайм-менеджменту.

Тренінгові заняття з лідерства та тайм-менеджменту для старшокласників спрямовані на:

• активізацію особистісного потенціалу для посилення лідерських якостей та закріплення лідерських моделей поведінки;
  • розвиток навички ефективно впорядковувати свою навчальну діяльність і дозвілля;
  • усунення проблеми дефіциту часу і поглиначів часу.

Тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок дає можливість школярам:

• розпізнати свої здібності, професійні інтереси, наміри, схильності;
  • розвинути критичне та креативне мислення;
  • почати освоювати навички з ведення власного бізнесу.

Вікова аудиторія тренінгів: 13-16 років. Групи до 15 осіб.

Заняття проходять в ігровій та інтерактивній формах, з використанням елементів психологічної діагностики, трансформаційних ігрових технологій, мультимедійного супроводу

Інформація про раніше проведений Тренінг-інтенсиву на нашій сторінці в Facebook.

• Тренінги будуть проходити з 17 по 21 серпня (з понеділка по п’ятницю) з 10.00 до 13.30 з перервою на чай (чай, вода, снеки).
  • Вартість навчання – 1300 грн.
  • Тренінги проходять в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Детальна інформація про тренінги за посиланням.

Довідки за телефоном: +38 (067) 75-55-365 (Viber, WhatsApp, Telegram).

в текст.png