Запрошуємо провести весняні канікули в Школі юних бізнесменів!

Квести, ігри на економічну тематику та бізнес-школа – ось так креативно та весело пропонує Могилянка  провести школярам весняні канікули з 1 по 5 квітня.
Якщо у вас багато планів на канікули – квести і гра в будь-який день, який вам підходить.

Якщо у вас наміри глибше освоїти навички підприємництва – 5 днів в Бізнес-школі зроблять ваші канікули цікавими, веселими та незабутніми.
Всі заходи проходять в ігровій інтерактивній формах.

Більше інформації за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.