Запрошуємо провести весняні канікули в Школі юних бізнесменів!

Квести, ігри на економічну тематику та бізнес-школа – ось так креативно та весело пропонує Могилянка  провести школярам весняні канікули з 1 по 5 квітня.
Якщо у вас багато планів на канікули – квести і гра в будь-який день, який вам підходить.

Якщо у вас наміри глибше освоїти навички підприємництва – 5 днів в Бізнес-школі зроблять ваші канікули цікавими, веселими та незабутніми.
Всі заходи проходять в ігровій інтерактивній формах.

Більше інформації за посиланням.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).