Запрошуємо провести весняні канікули в Школі юних бізнесменів!

Квести, ігри на економічну тематику та бізнес-школа – ось так креативно та весело пропонує Могилянка  провести школярам весняні канікули з 1 по 5 квітня.
Якщо у вас багато планів на канікули – квести і гра в будь-який день, який вам підходить.

Якщо у вас наміри глибше освоїти навички підприємництва – 5 днів в Бізнес-школі зроблять ваші канікули цікавими, веселими та незабутніми.
Всі заходи проходять в ігровій інтерактивній формах.

Більше інформації за посиланням.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.