Запрошуємо представників ЧНУ імені Петра Могили на онлайн-лекцію «Український історичний щит»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили на онлайн-лекцію на тему «Український історичний щит». Лекція буде присвячена захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Онлайн-зустріч організована в рамках вільного університету «Розсекречені історії» від Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Основним напрямком конференції, з яким ознайомить перший проректор та професор кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили, доктор історичних наук Юрій Котляр, є:

• більш ніж тисячолітнє протистояння зі Сходом та захист європейської цивілізації, який і в наші часи вимагає від українців незламності народного духу, великих матеріальних і людських ресурсів.

Коли? – 29 серпня 2023 року

Початок об 11:00.

Підключення до конференції за посиланням

Формат: онлайн.