Запрошуємо представників ЧНУ імені Петра Могили долучитися до Всеукраїнської науковопрактичної інтернет-конференції «Євроінтеграційний поступ вітчизняної освіти: досвід, виклики, перспективи»

Запрошуємо студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до Всеукраїнської науковопрактичної інтернет-конференції «Євроінтеграційний поступ вітчизняної освіти: досвід, виклики, перспективи».

Захід організовує відділ науковометодичного забезпечення інтеграції в європейський освітній простір ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у межах Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022» та Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2022».

Серед обговорюваних питань під час зустрічі – європейський досвід реалізації тьюторингу в закладах загальної середньої освіти, «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів» – напрацювання Модуля Жана Моне, що реалізується Інститутом педагогіки НАПН України, з підвищення кваліфікації вчителів крізь призму дослідження PISA, досвід організації міжнародного співробітництва Національного університету «Одеська морська академія», міжнародна грантова діяльність закладів вищої освіти.

Коли? – 24 листопада 2022 року.

Початок об 11:00.

Де?Зустріч.