Запрошуємо першокурсників факультету комп`ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили на зустріч, присвячену початку навчання в Могилянці

Шановні першокурсники факультету комп`ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Від сьогодні ви почесно стаєте студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили. А бути здобувачами вищої освіти в Могилянці – це круто, престижно та сучасно!

Запрошуємо вас на першу урочисту зустріч із ректором університету ЧНУ імені Петра Могили Леонідом Клименком, деканом факультету Анжелою Бойко, завідувачами кафедр та дорадниками факультету комп’ютерних наук.

Під час зустрічі першокурсники познайомляться зі структурою університету та факультету, особливостями освітнього процесу, графіком навчання та розкладом занять. Окремим аспектом стане обговорення специфіки реалізації освітнього процесу під час воєнного стану.

Коли? –30 вересня о 12.00.

Де?Онлайнова конференція.