Запрошуємо ознайомитись із картинами Інни Мяло

У читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили розміщено картини миколаївської художниці Інни Мяло. У Могилянку картини вперше потрапили ще в 2009 році на виставку. Потім ці роботи подорожували світом, та зараз знову повернулись до Миколаєва.

Серія картин називається «Розмова з янголом-охоронцем». Ідея картин у художниці була така: у кожної людини з народження є янгол-охоронець, власне тому на кожній картині зображено янгола, який охороняє, підтримує, захищає людину.

«Картини виконані олією. Художниця писала досить пастозно, тобто фарба повинна бути пастоподібною, а мазки вийшли рельєфними. Це досить вміло зроблено, адже створюється ефект реальності, справжності зображених об’єктів», – поділилась завідувач Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Омельченко.

Нині в читальному залі представлені три картини: «Розмова з янголом-охоронцем», «Іди вперед, не зупиняйся» та «Зустріч ранішнього та вечірнього ангелів».

Запрошуємо до читальної зали ЧНУ ім. Пера Могили для ознайомлення із картинами Інни Мяло!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики