Запрошуємо ознайомитись із картинами Інни Мяло


У читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили розміщено картини миколаївської художниці Інни Мяло. У Могилянку картини вперше потрапили ще в 2009 році на виставку. Потім ці роботи подорожували світом, та зараз знову повернулись до Миколаєва.

Серія картин називається «Розмова з янголом-охоронцем». Ідея картин у художниці була така: у кожної людини з народження є янгол-охоронець, власне тому на кожній картині зображено янгола, який охороняє, підтримує, захищає людину.

«Картини виконані олією. Художниця писала досить пастозно, тобто фарба повинна бути пастоподібною, а мазки вийшли рельєфними. Це досить вміло зроблено, адже створюється ефект реальності, справжності зображених об’єктів», – поділилась завідувач Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Омельченко.

Нині в читальному залі представлені три картини: «Розмова з янголом-охоронцем», «Іди вперед, не зупиняйся» та «Зустріч ранішнього та вечірнього ангелів».

Запрошуємо до читальної зали ЧНУ ім. Пера Могили для ознайомлення із картинами Інни Мяло!

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут