Запрошуємо ознайомитись із картинами Інни Мяло


У читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили розміщено картини миколаївської художниці Інни Мяло. У Могилянку картини вперше потрапили ще в 2009 році на виставку. Потім ці роботи подорожували світом, та зараз знову повернулись до Миколаєва.

Серія картин називається «Розмова з янголом-охоронцем». Ідея картин у художниці була така: у кожної людини з народження є янгол-охоронець, власне тому на кожній картині зображено янгола, який охороняє, підтримує, захищає людину.

«Картини виконані олією. Художниця писала досить пастозно, тобто фарба повинна бути пастоподібною, а мазки вийшли рельєфними. Це досить вміло зроблено, адже створюється ефект реальності, справжності зображених об’єктів», – поділилась завідувач Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Омельченко.

Нині в читальному залі представлені три картини: «Розмова з янголом-охоронцем», «Іди вперед, не зупиняйся» та «Зустріч ранішнього та вечірнього ангелів».

Запрошуємо до читальної зали ЧНУ ім. Пера Могили для ознайомлення із картинами Інни Мяло!

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету