Запрошуємо на захід “Право на державну службу”

16 травня 2019 року о 16.00 в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться захід «Право на державну службу».

У програмі заходу:

– що таке державна служба та які їй потрібно професіонали;

– хто такий державний службовець та які його роль і місія;

– чому варто пройти стажування в органах державної влади та як це зробити;

– як знайти вакансії на посади державної служби та чому слід іти на конкурс;

– чому державна служба – найкраще місце для старту Вашої професійної кар’єри.

Для детальної інформації звертайтесь за телефоном (0512) 46-49-70, Лілія Любинська.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році