Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”


16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!

Ознайомитись з повним текстом Закону можна за посиланням.

Низка громадських організацій, співавторів та лобістів Закону про мову, пропонує разом розділити радість від довгоочікуваної події у всіх містах та селах України.

Запрошуємо всіх охочих відсвяткувати разом цю подію! Зустрінемось у вівторок 16 липня о 18.30 в Каштановому сквері! Під час заходу учасники співатимуть гімн та українські пісні, обговорюватимуть, чим для нас є українська мова? Чому вона важлива?

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …