Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”


16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!

Ознайомитись з повним текстом Закону можна за посиланням.

Низка громадських організацій, співавторів та лобістів Закону про мову, пропонує разом розділити радість від довгоочікуваної події у всіх містах та селах України.

Запрошуємо всіх охочих відсвяткувати разом цю подію! Зустрінемось у вівторок 16 липня о 18.30 в Каштановому сквері! Під час заходу учасники співатимуть гімн та українські пісні, обговорюватимуть, чим для нас є українська мова? Чому вона важлива?

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …