Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ
ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ

Шановні Пані та Панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться в картинній галереї Чорноморського національного університету імені Петра Могили    29 серпня 2019 року о 14.00.

Експозиція є розповіддю про польський досвід II світової війни, яка надає особливої ваги зображенню трагізму події й намагань повернути собі незалежну батьківщину. Її мета – наблизити нам образ польських громадян перед лицем переважаючої сили агресорів.

Виставка підготовлена Ґданським Музеєм Другої Світової Війни у співпраці з Інститутом Польським у Києві і буде представлена у нашому місті завдяки зусиллям Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі з нагоди вшанування 80-ї річниці початку II світової війни.