Запрошуємо на віртуальну зустріч: «Образ України та українська ідентичність в іспаномовному світі: досвід освітянської, культурної та народної дипломатії»


Асоціація іспаністів України
Чорноморський національний університет імені Петра Могили
ДП «Генеральної дирекції в обслуговуванні іноземних представництв»
Українська Асоціація «Джерело» (Барселона, Королівство Іспанія)

Віртуальна зустріч:  «Образ України та українська ідентичність в іспаномовному світі: досвід освітянської, культурної та народної дипломатії»

Сучасний іспаномовний світ – понад два десятки країн з майже 600 мільйонами мовців – є одним з найпотужніших ресурсів, яким Україна повинна скористатися задля поширення інформації про себе на Земній кулі. Водночас нестримна енергетика іспаномовних культур становить серйозний виклик ідентичності тих українців, які виїхали до Іспанії та Латинської Америки. Заради її збереження українські громади по обидва боки Атлантики використовують різноманітні практики: видають газети, влаштовують фестивалі, виставки, пишуть книги тощо, що сприяє інформування місцевого населення про Україну.

  Завдання заходу – зробити крок у напрямку координування зусиль індивідів і вільних об’єднань громадян, дотичних до контактів України з іспаномовним світом для створення мережі, спрямованої на просування позитивного образу Української держави, а також взаємного збагачення «материкової» України та українців в Іспанії та Латинській Америці, а також громадян іспаномовних країн, прихильних українській справі.

 Форма проведення заходу – симпозіум через зум, під час якого учасники  матимуть змогу (до 10 хвилин) розповісти про себе, а також про своє бачення проблематики зустрічі. До роботи заходу запрошуємо науковців, представників асоціацій українців, викладачів, священників, дипломатів журналістів, видавців, артменеджерів, осіб, що займаються культурним туризмом, громадських діячів,  чиновників, просто небайдужих людей з досвідом та ідеями тощо).

 Дата заходу – 30 жовтня  2021 року.
Мови заходу – українська, іспанська.

 Найцікавіші матеріали буде надруковано в журналі «Дипломатія без кордонів»

 Заявки (ім’я, прізвище, назва організації, тема, опис змісту виступу до 100 слів, електронна адреса) надсилати за електронною адресою  oleksandrpronkevych@gmail.com 
Пронкевичу Олександру Вікторовичу з поміткою «Симпозіум Образ України в іспаномовному  світі»
до 18 жовтня 2021 року.

Події та оголошення


жовтня
1
Запрошуємо кураторів 1-го курсу на тренінг «Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників»

Запрошуємо кураторів 1 курсу на тренінг для кураторів-дорадників “Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників: проблемні питання та шляхи їхнього вирішення” у ЧНУ імені Петра Могили. Графік проведення: 01.10.2021 р. – 9:00-10:30; 08.10.2020 р. – 14:00–15:20; Місце проведення: аудиторія 4-107. Для участі у …