Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи в межах акредитації освітньої програми “Історія та археологія” другого (магістерського) рівня вищої освіти

До уваги всіх зацікавлених!

У межах роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Історія та археологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія» галузі знань 03 «Гуманітарні науки» Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи з використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom).

Коли? – 02 листопада 2023 року.

Початок о 16.20

Підключитись до конференції

Пароль: 2023

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 19.10.2023 №1316 – Е:

• Докашенко Галина Петрівна (Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» ) – керівник експертної групи;
  • Глушковецький Анатолій Леонідович (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);
  • Микитенко Марина Віталіївна (Криворізький державний педагогічний університет, здобувач вищої освіти).

Запрошуються всі охочі.