Запрошуємо на відкриту лекцію з елементами майстер-класу «Режисура педагогічної дії»!

16 вересня 2021 р. о 14:00 в аудиторії 11-210 відбудеться відкрита лекція з елементами майстер-класу “Режисура педагогічної дії”, яку проведе доктор педагогічних наук Віктор Мозговий. Цей захід буде цікавий і корисний майбутнім філологам і вчителям-словесникам, викладачам і всім, кого цікавлять інноваційні способи ефективної комунікації зі школярами і студентами.

Запрошуємо всіх охочих!

Інформація про гостя:

Мозговий Віктор Леонідович – директор відокремленого підрозділу “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв”, доктор педагогічних наук, професор за наказом, лауреат премії ім. Миколи Аркаса в номінації «Народна творчість і художня самодіяльність» (Миколаїв, 2012р.), за результатами конкурсу «Лідерів Миколаївських аматорських театрів» визнаний «Корифеєм аматорських театрів сьогодення» (Миколаїв, 2012р.). Автор сценаріїв, режисер, художній керівник музичних вистав: «Город мастеров, или история о необыкновенной любви» (2003р.); «Лабиринты любви» (2004р.); «Новый день Эгипта» (2005р.); «Преданья старины глубокой» (2008р.); «Terra-счастливая» (2010р.); «Райтер… город… мечта» (2012р.). Має більше 20 років педагогічного стажу. Досліджує проблему синтезу театрального та педагогічного мистецтва. Опублікував понад 30 статей у наукових і фахових виданнях, що стосуються проблеми підготовки майбутніх учителів до режисури педагогічної дії. Автор монографії «Режисура педагогічної дії: теоретичний і методичний аспекти» (2014р.) та навчально-методичного посібника «Практикум із режисури педагогічної дії» (2014р.).