Запрошуємо на відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум»


ВІДКРИТТЯ VR-ІНСТАЛЯЦІЇ «ПРОПАГАНДАРІУМ» – ОДЕСА, 13 СЕРПНЯ

У вівторок, 13 серпня, в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум». Відвідувачі отримають щеплення від пропаганди та дізнаються, як вберегтися від кремлівських маніпуляцій. Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття.

Де: Одеса, пров. Чайковського, 14

Коли: 13 серпня, 16:00-18:00. Вітальна кава з 15:45.

Реєстрація за посиланням.

СЕРЕД СПІКЕРІВ

  • Костянтин Ромашко, керівник аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна»
  • Наталя Руденко, старший менеджер ГО «Інтерньюз-Україна»

У ЧОМУ СУТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ?

Відвідувачі мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Унікальні лікарі-фейкологи жартома визначать кількість «кисельових» у їхньому організмі та призначать якісні медіамінки і дієву VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити одеситів та гостей міста повністю кисельов-free!

У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером. На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «кімната медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до маніпуляцій.

Окрім цього, кожен відвідувач зможе пройти цікавий тест на медіаграмотність та гарантовано отримати за це тематичну екосумку і яскраві стікери.

Інсталяція почне роботу у тестовому режимі 11 серпня і працюватиме в Одесі до 31 серпня (щодня, окрім понеділків, з 11:00 до 19:00).

Facebook-подія.

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 44 73, kboguslavska@internews.ua

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …