Запрошуємо на відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум»


ВІДКРИТТЯ VR-ІНСТАЛЯЦІЇ «ПРОПАГАНДАРІУМ» – ОДЕСА, 13 СЕРПНЯ

У вівторок, 13 серпня, в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум». Відвідувачі отримають щеплення від пропаганди та дізнаються, як вберегтися від кремлівських маніпуляцій. Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття.

Де: Одеса, пров. Чайковського, 14

Коли: 13 серпня, 16:00-18:00. Вітальна кава з 15:45.

Реєстрація за посиланням.

СЕРЕД СПІКЕРІВ

  • Костянтин Ромашко, керівник аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна»
  • Наталя Руденко, старший менеджер ГО «Інтерньюз-Україна»

У ЧОМУ СУТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ?

Відвідувачі мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Унікальні лікарі-фейкологи жартома визначать кількість «кисельових» у їхньому організмі та призначать якісні медіамінки і дієву VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити одеситів та гостей міста повністю кисельов-free!

У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером. На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «кімната медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до маніпуляцій.

Окрім цього, кожен відвідувач зможе пройти цікавий тест на медіаграмотність та гарантовано отримати за це тематичну екосумку і яскраві стікери.

Інсталяція почне роботу у тестовому режимі 11 серпня і працюватиме в Одесі до 31 серпня (щодня, окрім понеділків, з 11:00 до 19:00).

Facebook-подія.

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 44 73, kboguslavska@internews.ua

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут