Запрошуємо на відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум»


ВІДКРИТТЯ VR-ІНСТАЛЯЦІЇ «ПРОПАГАНДАРІУМ» – ОДЕСА, 13 СЕРПНЯ

У вівторок, 13 серпня, в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум». Відвідувачі отримають щеплення від пропаганди та дізнаються, як вберегтися від кремлівських маніпуляцій. Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття.

Де: Одеса, пров. Чайковського, 14

Коли: 13 серпня, 16:00-18:00. Вітальна кава з 15:45.

Реєстрація за посиланням.

СЕРЕД СПІКЕРІВ

  • Костянтин Ромашко, керівник аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна»
  • Наталя Руденко, старший менеджер ГО «Інтерньюз-Україна»

У ЧОМУ СУТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ?

Відвідувачі мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Унікальні лікарі-фейкологи жартома визначать кількість «кисельових» у їхньому організмі та призначать якісні медіамінки і дієву VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити одеситів та гостей міста повністю кисельов-free!

У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером. На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «кімната медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до маніпуляцій.

Окрім цього, кожен відвідувач зможе пройти цікавий тест на медіаграмотність та гарантовано отримати за це тематичну екосумку і яскраві стікери.

Інсталяція почне роботу у тестовому режимі 11 серпня і працюватиме в Одесі до 31 серпня (щодня, окрім понеділків, з 11:00 до 19:00).

Facebook-подія.

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 44 73, kboguslavska@internews.ua

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …