Запрошуємо на відкритий Чемпіонат Миколаєва з пляжного волейболу!

Незабаром відбудеться відкритий Чемпіонат Миколаєва з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд «Король і королева пляжу»!

ІІІ тур відбуватиметься 17-18 серпня 2019 року, а фінал – 14-15 вересня.

На Вас чекатимуть:

• Чоловічий турнір;
  • Жіночий турнір;
  • Конкурси.

Для участі необхідно сплатити внесок – 300 грн.

Призовий фонд – 20000 грн, а також комплект майок на 8 чоловічих та 8 жіночих команд.

Увага! У фінальному турі можуть брати участь лише команди, які мають рейтинг за результатами перших трьох турів.

Аби подати заявку на участь, необхідно надіслати запит у Viber або зателефонувати за номером 067-898-78-32 (Микола Завірюха).

Чемпіонат відбудеться на міському пляжі «Стрілка» (зупинка «Парк Перемоги»).

Запрошуємо гостей та глядачів!

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).