Запрошуємо на відкриті лекції в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

Друзі, продовжуємо організовувати для вас цікаві та пізнавальні заходи.
Раді повідомити, що стартувала реєстрація на відкриті лекції в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club. Порушуйте традиції та реєструйтеся не в останній момент, бо кількість місць обмежена.

Форма для реєстрації

1 листопада відбудеться відкрита лекція «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ».
Спікер: Ірина Моспан- соціальна працівниця ГО «Пенітенціарна ініціатива».
Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

22 листопада відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA».
Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University).
Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

Нагадаємо, що Social work practice club почав свою роботу в жовтні 2018 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи.

За більш детальною інформацією звертайтеся на пошту: socrob1@ukr.net

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …