Запрошуємо на відкриті лекції в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club


Друзі, продовжуємо організовувати для вас цікаві та пізнавальні заходи.
Раді повідомити, що стартувала реєстрація на відкриті лекції в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club. Порушуйте традиції та реєструйтеся не в останній момент, бо кількість місць обмежена.

Форма для реєстрації

1 листопада відбудеться відкрита лекція «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ».
Спікер: Ірина Моспан- соціальна працівниця ГО «Пенітенціарна ініціатива».
Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

22 листопада відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA».
Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University).
Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

Нагадаємо, що Social work practice club почав свою роботу в жовтні 2018 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи.

За більш детальною інформацією звертайтеся на пошту: socrob1@ukr.net

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …