Запрошуємо на вебінари по роботі у Web of Science!

З 28 листопада усі зацікавлені мають шанс стати учасниками першої серії україномовних семінарів по роботі з базою Web of Science для наукової діяльності, що дозволить ефективно використовувати платформу!

Три вебінари в серії.

Всі починаються о 16-15.00. Безкоштовно. Тривалість кожного – 1 година. Сертифікати не передбачені. Необхідна попередня реєстрація на кожний обраний за відповідними посиланнями. Можна обрати лише той що зацікавив, або відвідати усі три. За 10 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, що отримаєте у листі після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується – знайдіть комп’ютер з іншою операційною системою заздалегідь, подбайте про наявність колонок або можливість відтворення звуки. Можна організувати колективний перегляд у бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо.

Детально знайомитися з інформацію про вебінари та інші заходи і дізнатися більше про платформу Web of Science та роботу з нею, можна у даному розділі сайту: Наука: Робота у базі Web of Science

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77