Запрошуємо на творчу зустріч із колективом відділу шевченкознавства Інституту літератури імені Т.Г. Шевченко Національної академії наук України

Запрошуємо студентів, викладачів, усіх зацікавлених на творчу зустріч із колективом відділу шевченкознавства Інституту літератури імені Т.Г. Шевченко Національної академії наук України.

Метою зустрічі є висвітлення спогадів про створення 6-томної Шевченківської енциклопедії, що була присвячена 200-річчю з дня народження поета; огляд найновіших видань шевченкознавців Академії, розмова про Тараса Шевченка у світлі сьогодення.

Коли? – 15 березня 2024 року

Початок о 14:00.

Формат круглого столу: змішаний.

Де? – 1-ша Воєнна, 2, ЧНУ імені Петра Могили, ауд. 10-109 або Zoom

Пароль: 123456

Модератор творчої зустрічі: Ірина Даниленко, доктор філологічних наук, професор, в.о. декана факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Долучайтеся до нашої цікавої розмови про Шевченка і сучасне шевченкознавство!