Запрошуємо на тренінг з громадянської журналістики

Медіагрупа «Накипіло» та Академія Deutsche Welle запрошують Харків 25–26 травня 2019 року у на тренінг Всеукраїнської освітньої програми «Я – громадянський журналіст».

Під час тренінгу в учасників буде можливість прокачати свої знання з написання текстів, зйомки та монтажу на телефоні, фактчекінгу, просування інформації в Twitter, Facebook, Instagram, створення мультимедійних матеріалів.

Тренінг розрахований на активістів, блогерів, правозахисників, розслідувачів, соціально-культурних діячів, які висвітлюють свою діяльність і резонансні події.

Участь і проживання безкоштовні. Проїзд за власний рахунок.

Програма заходу.

Реєстрація за посиланням.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили