Запрошуємо на тренінг «Наукові журнали:як знайти свій?»

Шановні колеги!

21 лютого 2019 о 14.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Запрошуємо редакторів та членів редколегії журналів, представників кафедр, науково-педагогічних працівників, які зацікавлені в публікації своїх статей у вищезазначених наукометричних базах даних.

У програмі:

• Міжнародні наукометричні бази даних Scopus та Web of Science: можливості пошуку.
  • Індекс Хірша, імпакт-фактор та квартилі журналів.
  • Алгоритми пошуку та зберігання отриманих результатів.
  • Як не потрапити в «хиже» видання?.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …