Запрошуємо на тренінг «Наукові журнали:як знайти свій?»

Шановні колеги!

21 лютого 2019 о 14.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Запрошуємо редакторів та членів редколегії журналів, представників кафедр, науково-педагогічних працівників, які зацікавлені в публікації своїх статей у вищезазначених наукометричних базах даних.

У програмі:

• Міжнародні наукометричні бази даних Scopus та Web of Science: можливості пошуку.
  • Індекс Хірша, імпакт-фактор та квартилі журналів.
  • Алгоритми пошуку та зберігання отриманих результатів.
  • Як не потрапити в «хиже» видання?.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.