Запрошуємо на святкування Міжнародного дня прав людини

10 грудня кожного року весь світ святкує Міжнародний день прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, який сформулював положення про права людини.

Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави.

10 грудня 2018 року о 14:00 ГО в аудиторії 4-107 «Майстерня добра» та Центр соціально-психологічної підтримки організовують для студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили свято! Запрошуємо всіх охочих до Центр соціально-психологічної підтримки відзначати Міжнародний день прав людини разом.

Захід відвідають представники #Національної #поліції з міні-лекцією щодо дотримання прав людини, відповідальністю за їхні порушення та можливостями поліції щодо захисту від дискримінації та порушень прав людей, а також ми дізнаємося, що таке поліцейське піклування та питань-відповідей. Після спілкування з поліцією буде проведено цікаву та пізнавальну вікторину про права людини та дитини.

Чекаємо на Вас!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77