Запрошуємо на святковий концерт до Дня захисника України

11 жовтня 2019 року о 14:00 у актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святковий захід до Дня захисника України.

У програмі заходу:

• виступ військового оркестру військової частини А 3130
  • спілкування з військовими 79 окремої аеромобільної бригади та батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини А 4165
  • виступи спортсменів спортивної школи № 2 з Тхеквондо та “Ашихара – катаре в Україні”
  • виступи колективів та студентів Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).