Запрошуємо на стажування в проекті WikiInvestigation від Innovation Development Foundation


Стажування проходить у 9 містах: дистанційно та з координаторами у Дніпрі, Харкові, Житомирі, Одесі, Чернівцях, Сумах, Дрогобичі, Івано-Франківську; в офісі у Києві.

Це – можливості для студентів отримати досвід роботи у міжнародній організації Innovation Development Foundation та рекомендаційного листа; відвідати заходи IDF під час стажування; здобути знання та навички профільної діяльності та крутий нетворкінг.
Це стажування може бути корисним для аналітиків, юристів, спеціалістів сфери IT та журналістів. Найкращі отримають можливість працевлаштування у організації IDF.

Стажування триватиме 1 місяць. Старт усіх стажувань з 1 липня.

Дедлайн: 20 червня.

Реєстрація за посиланням.

Більше інформації тут.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут