Запрошуємо на стажування в проекті WikiInvestigation від Innovation Development Foundation


Стажування проходить у 9 містах: дистанційно та з координаторами у Дніпрі, Харкові, Житомирі, Одесі, Чернівцях, Сумах, Дрогобичі, Івано-Франківську; в офісі у Києві.

Це – можливості для студентів отримати досвід роботи у міжнародній організації Innovation Development Foundation та рекомендаційного листа; відвідати заходи IDF під час стажування; здобути знання та навички профільної діяльності та крутий нетворкінг.
Це стажування може бути корисним для аналітиків, юристів, спеціалістів сфери IT та журналістів. Найкращі отримають можливість працевлаштування у організації IDF.

Стажування триватиме 1 місяць. Старт усіх стажувань з 1 липня.

Дедлайн: 20 червня.

Реєстрація за посиланням.

Більше інформації тут.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …