Запрошуємо на стажування в проекті WikiInvestigation від Innovation Development Foundation

Стажування проходить у 9 містах: дистанційно та з координаторами у Дніпрі, Харкові, Житомирі, Одесі, Чернівцях, Сумах, Дрогобичі, Івано-Франківську; в офісі у Києві.

Це – можливості для студентів отримати досвід роботи у міжнародній організації Innovation Development Foundation та рекомендаційного листа; відвідати заходи IDF під час стажування; здобути знання та навички профільної діяльності та крутий нетворкінг.
Це стажування може бути корисним для аналітиків, юристів, спеціалістів сфери IT та журналістів. Найкращі отримають можливість працевлаштування у організації IDF.

Стажування триватиме 1 місяць. Старт усіх стажувань з 1 липня.

Дедлайн: 20 червня.

Реєстрація за посиланням.

Більше інформації тут.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році