Запрошуємо на «Стажування Студентства В Аналітичних Центрах»

1 вересня – не лише початок навчального року. Цьогоріч для студентства магістеріуму і аспірантури це ще й можливість почати кар’єру в аналітичному центрі.

Це для Вас, якщо:

• Ви студент магістратури або аспірантури, або ви випустилися з магістеріуму минулого року❓
  • вам цікаві соціальна справедливість та доказове прийняття рішень в Україні❓
  • ви хочете стати частиною команди аналітичного центру і досліджувати не тільки заради примноження знань, але і для політичного впливу❓

➡️подавайте заявку на стажування тут.

4 з 6 стажерів з попередніх хвиль цієї самої програми працюють тепер з CEDOS!

Найбільше шукаємо соціологинь.

Зареєструватися можна тут.

Деталі за посиланням.

Оплачуване стажування відбуватиметься в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).