Запрошуємо на публічну лекцію “Політика і пам`ять: іспанські досвіди історичного примирення”

У вівторок, 28 травня 2019 року, о 12.00

У Вченій Раді ЧНУ  ім. Петра Могили

відбудеться відкрита публічна лекція на тему:

«ПОЛІТИКА І ПАМЯТЬ: ІСПАНСЬКІ ДОСВІДИ ІСТОРИЧНОГО ПРИМИРЕННЯ»

Лектор:

Богдан Чума – кандидат історичних наук, доцент кафедри світової історії нового і новітнього часу Українського католицького університету

ЗАПРОШУЄМО всіх охочих відвідати лекцію

Організатор:

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики,

Факультет політичних наук

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики