Запрошуємо на публічну лекцію “Політика і пам`ять: іспанські досвіди історичного примирення”


У вівторок, 28 травня 2019 року, о 12.00

У Вченій Раді ЧНУ  ім. Петра Могили

відбудеться відкрита публічна лекція на тему:

 «ПОЛІТИКА І ПАМЯТЬ: ІСПАНСЬКІ ДОСВІДИ ІСТОРИЧНОГО ПРИМИРЕННЯ»

Лектор:

Богдан Чума – кандидат історичних наук, доцент кафедри світової історії нового і новітнього часу Українського католицького університету

ЗАПРОШУЄМО всіх охочих відвідати лекцію

Організатор:

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики,

Факультет політичних наук

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету