Запрошуємо на презентацію проекту програми Еразмус+ Модуля Жана Моне «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції»

5 вересня 2019 року о 12.00 у приміщенні Вченої ради відбудеться презентація Проекту Erasmus+ Модуль Жана Моне “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції”. Проект спрямований на викладання європейських студій серед студентів магістерських програм з «Публічного управління та адміністрування» та «Соціальної роботи». Передбачає проведення наукової конференції, розробку Мультимедійного підручника, тренінгу для державних службовців та соціальних працівників, конкурсу учнівських та студентських наукових робіт. Строк реалізації 2019-2022 роки.

До складу команди Модуля входять:

1) професор кафедри публічного управління та адміністрування Сорока Світлана Вікторівна – координатор проекту

2) доцент Палагнюк Юліана Вікторівна – виконавець проекту

3) в.о.доцента Сай Дмитро Вікторович – виконавець проекту