Запрошуємо на перегляд та обговорення документального фільму «Casi Desnudo»


Центральна міська бібліотека імені М.Л.Кропивницького м. Миколаєва, ЧНУ імені Петра Могили, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, Продакш-студія OFF Laboratory (м. Львів) запрошують 18 травня о 17:00 на перегляд та обговорення документального фільму «Casi Desnudo» (2018) режисера Олександра Фразе-Фразенка

П’ятий повнометражний документальний фільм циклу «Поети», про одного з найвизначніших українських письменників-авангардистів, кібернетика IBM Юрія Тарнавського. Зйомки стрічки велися в США та Україні в 2015-2018 роках. Світова прем’єра фільму відбулася 8 березня 2019 року в Нью-Йорку, в Українському інституті Америки.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету