Запрошуємо на перегляд та обговорення документального фільму «Casi Desnudo»

Центральна міська бібліотека імені М.Л.Кропивницького м. Миколаєва, ЧНУ імені Петра Могили, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, Продакш-студія OFF Laboratory (м. Львів) запрошують 18 травня о 17:00 на перегляд та обговорення документального фільму «Casi Desnudo» (2018) режисера Олександра Фразе-Фразенка

П’ятий повнометражний документальний фільм циклу «Поети», про одного з найвизначніших українських письменників-авангардистів, кібернетика IBM Юрія Тарнавського. Зйомки стрічки велися в США та Україні в 2015-2018 роках. Світова прем’єра фільму відбулася 8 березня 2019 року в Нью-Йорку, в Українському інституті Америки.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики