Запрошуємо на OpenAir IT Festival 2019

Перший ІТ-фест під відкритим небом чекає на тебе у Миколаєві 13 липня у Каштановому сквері.

На заході зберуться представники ІТ-компаній міста, юридичні консультанти допоможуть впоратися з питанням податків та банкінгу. А також будуть виступи представників ІТ-кластера та дизайн-спільноти, панельна дискусія про шлях до ІТ та презентація освітніх програм міста.

Потім відбудуться виступи музичних груп і, звісно – весь час фестивалю працюватиме фудкорт.

Фестиваль організовує Beetroot Academy – Nikolaev. Це – сучасна шведськ-українська IT-школа, яка готує своїх студентів до успішної кар’єри в веб-розробці за такими напрямами: Front End Developer, Back End Developer, Web Design and WordPress + WooCommerce.