Запрошуємо на навчання з продажів в Instagram


Навчання з ведення Instagram-акаунта буде проходити 5 листопада 2019 року! Тренінг проводить Олена Істоміна.

  • Тривалість: 3 години.
  • Початок о 14:00 годині.
  • Місце проведення: ЧНУ ім. Петра Могили, ауд.10-106.

У програмі:

Оформлення профілю. 3 обов’язкових складових. Побудова особистої унікальної торговельної пропозиції. Візуальне оформлення. Види, програми. Вічні сторіс .Обкладинки, контент, програми. Фото і відео Контент. Створення контент плану. Копірайтинг. Рубрики і види постів. Формули продажів текстів. Та ще багато іншого.

Організаційний внесок учасника заходу 200,00 грн.

Для співробітників ЧНУ ім. Петра Могили, що ведуть Instagram сторінки кафедр та факультетів участь безкоштовна за умов on-line реєстрації.

Всім учасникам необхідно мати з собою планшет, ноутбук або смартфон з вільним доступом до зареєстованого  Instagram, Facebook акаунту.

Реєстрація за посиланням.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …