Запрошуємо на науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»

4 березня 2019 р. о 14.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science».

Ведуча: Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics(Web of Science).

На семінарі буде розглянуто:

• Робота з платформою Web of Science: пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.
  • Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів).
  • Добір видання для публікації власних досліджень.
  • Референс менеджер EndNote.
  • ResearcherID – ідентифікатор науковця.

Запрошуємо представників кафедр, науково-педагогічних працівників, редакторів та членів редколегії журналів!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.