Запрошуємо на науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science».

4 березня 2019 р. о 14.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science».

Ведуча: Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics(Web of Science).

На семінарі буде розглянуто:

• Робота з платформою Web of Science: пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.
  • Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів).
  • Добір видання для публікації власних досліджень.
  • Референс менеджер EndNote.
  • ResearcherID – ідентифікатор науковця.

Запрошуємо представників кафедр, науково-педагогічних працівників, редакторів та членів редколегії журналів!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили