Запрошуємо на науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science».

4 березня 2019 р. о 14.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science».

Ведуча: Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics(Web of Science).

На семінарі буде розглянуто:

• Робота з платформою Web of Science: пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.
  • Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів).
  • Добір видання для публікації власних досліджень.
  • Референс менеджер EndNote.
  • ResearcherID – ідентифікатор науковця.

Запрошуємо представників кафедр, науково-педагогічних працівників, редакторів та членів редколегії журналів!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …